Obláček.sh.cvut.cz

Fórum

Obláček: Fórum / Obecná diskuse / Klan-servery
Autor Zpráva
Tomaqa
Člen

Zasláno: 27.1.07 21:08


Zdravím!
Byl bych tuze rád, kdyby mohli některé (české) klany požádat nebo sami udělat s povolením webmastera nebo někým jiným ;-) CTF server, který by byl využíván klanem na tréninky či na zápasy (a tento server by byl právě že trvalý).
Tímto bych se chtěl zeptat, jestli by byli bohové v obláčcích tak hodní ;-D
Pokud byste proto něco udělali, předem mockrát děkuji!

vain
Člen

Zasláno: 27.1.07 21:24


Ta žádost nedává moc smysl ale pokud to bylo myšleno jako založení ctf serveru na obláčku pro klany, tak jaký by byl rozdíl v tom že by běžel pořád a jaký v tom že by sis ho založil sám? Byl by to jen jeden zbytečný server navíc.

Firestone
Administrátor

Zasláno: 27.1.07 21:54


Jak napsal vain...nevidim v tom smysl davat dalsi stabilni CTF server. Presne (nejen) z tohoto duvodu jsou k dispozici zakladatelne servery pomoci naseho enginu.
Navic kazdy, kdo chce trenovat si rad posklada sadu map tak, jak potrebuje a pripadne si doladi nastaveni serveru dle sveho gusta a to opet stabilne ladeny server neresi.

Tomaqa
Člen

Zasláno: 28.1.07 10:34


No dobře no tak děkuji... Takže je to myšleno tak že se musí pokaždé vytvořit ne?

vain
Člen

Zasláno: 28.1.07 13:37


No jasně, ale vem to tak. Vytvořit nový zabere kolik deset sekund? Navíc si ho můžeš nastavit podle toho jak se ti právě hodí. Stálý server by měl nevýhody jako s počtem hráčů kteří by mohli být připojeni, heslem, mapami atd.. Takhle si založíš vlastní s možností 3v3 nebo 4v4 atd.. vybereš si mapy které chcete trénovat/hrát nebo si nastavíte heslo do konzole a můžete si je libovolně měnit. To je ohromné množství výhod narozdíl od stálého serveru.

My si ani nevážíme toho co pro nás duo Firestone & DoubleThink udělali. Díky chlapi =)

Tomaqa
Člen

Zasláno: 28.1.07 19:18


Já samozřejmě také vím, že je Obláček velmi uctívaný a používaný a věděl sem, že tohle by bylo něco navíc... OK už se k tomu nebudu vyjadřovat.
P.S. Ale docela bych byl rád, kdyby mi někdo řek, kde bych se mohl naučit pracovat s konsolou :-( (mapy, vyhazování hráčů apod. ;-)) )
Předem děkuji

Tomaqa
Člen

Zasláno: 28.1.07 19:20


Jo a ještě bych se chtěl zeptat, jak teďka na zlauncheru funguje IRC, protože mě to vůbec nejede i přes velké úsilí a vůbec si nevím rady...
P.S. A taky nevím, co znamenají ty IRC, které mají některé klany (DH). Jak to funguje??
Předem děkuji :-P

DoubleThink


Zasláno: 28.1.07 22:07


Vůči tomuto threadu už je to off-topic.
Pro nové dotazy zakládej nové témata.

Toto téma je uzavřeno. Nemůžete zaslat odpověď.


 


Právě přítomno

  • 1 hostů
  • 0 členů

12.5.18 05:15 zde bylo 4 lidí (4 hostů / 0 členů).

Powered by miniBB.